906A
195584

VÄVD TAPET. ”Himmels Drottningen”. Gobelängteknik. 196 x 102 cm. Signerad LICIUM. iG. (?) BN. ME. 1908.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Jugend.

Något slitage, fläckar.

Tilläggslista

Motivet heter "Himmels Drottningen".