938
187540

MATTA. Rölakan. 218 x 169 cm. Signerad h- Brita Grahn.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Polykrom geometrisk dekor. Komponerad omkring 1950.

Ställvis slitage, fläckar.