944
191805

MATTA. ."Campanula" Rölakan. 301 x 194,5 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Komponerad i mitten av 1960-talet.

Ställvis något slitage, smärre fläckar. Skadade fransar, flera saknas.

Tilläggslista

Mönstret heter "Campanula". Komponerat i mitten av 1960-talet.