332
195736

Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 360 - 7 150 EUR
5 690 - 7 580 USD
Klubbat pris
64 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

Utan titel

Signerad P Frie och daterad -00. Duk uppfodrad på pannå 67 x 76 cm.

Tilläggslista

Observera att målningen ej avbildas i sin helhet i den tryckta katalogen. Målningen skall avbildas med ram.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?