372
194172

Tommy Hilding

(Sverige, Född 1954)

"Resan"

Signerad Tommy Hilding och daterad 1988 a tergo. Duk 180 x 135 cm.

Utropspris:

35 000 - 40 000 SEK

Klubbat pris:
36 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57