111
176989

Emma Toll

(Sverige, 1847-1917)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Emma Toll
(Sverige, 1847-1917)

Ung parisiska

Signerad Emma Toll och otydligt daterad 83(?). Duk 48 x 40 cm.