112
199053

Robert Lundberg

(Sverige, 1861-1903)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Robert Lundberg
(Sverige, 1861-1903)

Porträtt av elegant herre

Signerad Rob. Lundberg och daterad -92. Pannå 40,5 x 32 cm.