1155
189305

IKON, icke identifierad mästare, Moskva 1800-talets förra hälft.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris

Målning på pärlemor. Förgylld ram, med dekor av slingor i cloisonneemalj i rött, blått, grönt och turkost. 7 x 6 cm.