1182
201975

DUBBELPLUNTA, icke identifierad mästare, S:t Petersburg 1880-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Supkoppen invändigt förgylld. Slät med graverade initialer. Höjd 18,5 cm, vikt 567 g.