1202
200944

FISKSPADE, icke identifierad mästare, S:t Petersburg 1879. Vikt 191 g.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
262 - 436 EUR
274 - 456 USD
Klubbat pris

Förgyllt blad med genombruten dekor och graverade fiskar. Senare kontrollstämplar. L 32.

Obetydligt slitage