1203
200945

SERVERINGSBESTICK, av Alexander Lubavin, S:t Petersburg 1800-talets slut/1900-talets början. Vikt 218 g.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris

Förgyllt blad, skaftet med rocailler. Senare kontrollstämplar.

Obetydligt slitage.