1251
202824

KANNA, porslin. Ryssland, Popov, 1800-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Höjd 18 cm.

Förgyllningen med slitage.