1288
171137

FOTOGRAFI, Ryssland, sent 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Gruppbild av ryska officerare vid Krasnoe Selo med Tsarevitch Nikolai (II) och Storfurstarna Nikolaj Nikolajevitj samt Boris Vladimirovitj. Fotografsignatur. 42 x 32 cm.

Slitage, smärre fläckar.