1319
190863

APOTEKSKRUS, majolika. Italien, toligen Urbino 16/1700-tal. Bär datering 1628.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad dekor av helgon. Höjd 36 cm.

Skador, lagningar.