Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
1332
199674

SÅSSNIPOR, ett par, fajans. Rörstrand, daterade 1/7 (17)65 resp 10/8 (17)63.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
975 - 1 460 EUR
1 130 - 1 700 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av Rehnska mönstret i blått mot fond i "bianco sopra bianco". Längd 17-17,5 cm.

Skador, lagningar. (2)