387A
165263

Otto Didrik Ottesen

(Danmark, 1816-1892)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Otto Didrik Ottesen
(Danmark, 1816-1892)

Stilleben med rosa rosor

Signerad O D Ottesen och daterad 1885. Papp-pannå 27 x 22 cm.