Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
387C
205075

Fransk skola 1800-tal

(Frankrike)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 600 - 19 500 EUR
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
100 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Fransk skola 1800-tal
(Frankrike)

Josef försvarar Jethros döttrar

Signerad ER och daterad 1887. Duk 150 x 225,5 cm.