387C
205075

Fransk skola 1800-tal

(Frankrike)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 200 - 17 700 EUR
13 800 - 18 400 USD
Klubbat pris
100 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Fransk skola 1800-tal
(Frankrike)

Josef försvarar Jethros döttrar

Signerad ER och daterad 1887. Duk 150 x 225,5 cm.