387D
153291

August Friedrich Heinrich van der Osten-Sacken

(Tyskland)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Tyskland)

Den gamla eken

Signerad A v.d. Osten-Sacken och daterad 184?. Kantförstärkt duk 74,5 x 59 cm.

Tilläggslista

Ingen fäljerätt. No droite de suite (d)