39
175993

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solglitter över havet, Öland

Signerad P. Ekström och daterad Öland 1900. Duk 123 x 97,5 cm.