40
184178

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
3 880 - 4 360 EUR
4 440 - 4 990 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solnedgång över Öländskt landskap

Signerad P. Ekström och daterad Öland 1905. Duk 83 x 118 cm.