472
195299

BORD. Sengustavianskt, 1700-talets slut.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Beslag och lister av mässing. Rektangulär skiva. I sargen skrivskiva och två lådor. Längd 64,5, bredd 43, höjd 74 cm. Nyckel medföljer.

Skiva med torksprickor, kompletterade konsoler.

Tilläggslista

The top with cracks, the consoles with additions.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

713. Madeleine Pyk, Motiv från Paris.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK