506
201697

SOFFA. Empire, 1800-talets början.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Fanerad med mahogny. Stoppad uppsvängd rygg. Dekor av snidade svanar. Längd 255, höjd 95 cm.

Fanerskador.