562
198966

SPEGEL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av rocailler, musselformationer och blad. Höjd 117, bredd 59 cm.

Renoverad. Krackelerad i ramen.