617
197907

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld brons. Bladhölstrat kannelerat skaft. Höjd 29 cm. (2)