618
197924

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Förgylld brons. Bladhölstrat kannelerat skaft. Under ljuspipa fruktkrans. Höjd 32 cm. (2)