619
185235

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets första hälft. Senempire.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Räfflat skaft på tre tassfötter. Höjd 21 cm. (2)