631
198710

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Förgylld brons. Sittande antikiserande kvinna uppbärande runt urhus. Vitemaljerad urtavla. Höjd 45 cm.