633
200913

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Förgylld brons. Bokläsande bevingad figur. Höjd 43, längd 28 cm. Nyckel medföljer.

Pendel saknas.