653
173491

URNA. Älvdalen, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Blybergsporfyr. Mediciform. Höjd 28, diam 24,5 cm.

Nagg.