Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
67
192360

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms slott

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell och täckvitt 5,5 x 17,5 cm.