67
192360

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
935 - 1 120 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms slott

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell och täckvitt 5,5 x 17,5 cm.