670
197906

GARDINOMTAG, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
5 800 SEK

Förgylld brons. Runda. Reliefdekor av blommor. Diam 9,5 cm. (2)