689
199265

MONSTRANS. 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
4 600 SEK
MONSTRANS. 1700-tal.

Förgylld och försilvrad mässing. Dekor av rocailler och färgfolierat glas. Höjd 30 cm.

Mindre lagning.