85
195813

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
21 900 - 26 300 EUR
22 800 - 27 300 USD
Klubbat pris
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

"Kruthuset" (Borgholm)

Signerad N. Kreuger och daterad 1905-06. Duk 90,5 x 125,5 cm.