317
219902
Olle Baertling
(1911-1981)

"IRA", ur: "Les Triangels de Baertling"

Färgserigrafi, 1960-61, stämpelsignerad (blindstämpel) Baertling Foundation, numrerad med blyerts 1/1 (utanför den signerade och numrerade upplagan om 100 ex + 5 HC). 74 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 303 - 1 629 EUR

Klubbat pris:
20 000 SEK
Tilläggslista

Exemplar utanför den signerade och numrerade upplagan om 100 (+ 5 HC)