316
219900
Olle Baertling
(1911-1981)

"KIA"

Färgserigrafi, 1980, stämpelsignerad (blindstämpel), Baertling Foundation, numrerad med blyerts 3/14 (utanför den signerade och numrerade upplagan om 100 ex). 59,3 x 93,8 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 303 - 1 629 EUR

Klubbat pris:
21 000 SEK
Tilläggslista

Exemplar utanför den signerade och numrerade upplagan om 100.