535
226261

LJUSKRONA, nysilver, 1920-30-tal. H ca 95.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Sex svängda ljusarmar, elektrifierad, prismor. Diam 62.

Sannolikt senare prismor. Bruksslitage.