73
231512
Hilding Linnqvist
(1891-1984)

"Vattenvägar"

Signerad HL. Pannå 76 x 60 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 429 - 6 515 EUR

Klubbat pris:
42 000 SEK
Proveniens

Beijers Moderna, auktion 41, 21-23 maj 1990, kat nr 408.