15
230077

STILNOVO, tillskriven, golvarmatur, Italien 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Svartlackerat järn och mässing, fem ljuspunkter med kupor i blått och vitt, kvadratisk marmorfot. Höjd 181 cm.

Repor. En kupa med spricka.

Tilläggslista

En kupa med spricka.