15
230077
STILNOVO, tillskriven, golvarmatur, Italien 1950-tal.

Svartlackerat järn och mässing, fem ljuspunkter med kupor i blått och vitt, kvadratisk marmorfot. Höjd 181 cm.

Repor. En kupa med spricka.

Utropspris:

10 000 - 12 000 SEK

1 100 - 1 320 EUR

Klubbat pris:
10 500 SEK
Tilläggslista

En kupa med spricka.

Kontakta specialist
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20