20
232322

JONATHAN DE PAS, DONATO D'URBINO & PAOLO LOMAZZI, soffa, "Onda", Zanotta, Italien.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Klubbat pris
21 000 SEK

Grönt skinn, förkromad benställning, tre-sits, med svängd rygg. Etikettmärkt Zanotta MADE IN ITALY CONTROLLO DI QUALITÀ 031568. Längd 196 cm, höjd 72 cm.

Smärre slitage, repor.

Modellen formgiven år 1984.