204
236829
Wolfgang Tillmans
(Född 1968)

"Carciofo", 2002

Signerad Wolfgang Tillmans och numrerad 31/40 a tergo. C-print, bildyta 73 x 48 cm. Ur BAM Photography Portfolio II utgiven av Serge Sorokko Gallery, San Fransisco.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 320 - 1 650 EUR

Klubbat pris:
15 000 SEK
Tilläggslista

Införselmoms

Övrigt

Kontakta specialist
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57