94
232556

POUL NØRREKLIT, soffa, Selectform, Danmark 1960-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, förkromad benställning. Längd 180 cm.

Slitage.