118
210492

Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
13 500 SEK
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

Gud Fader i tronsal

Signerad IA och daterad -04. Pastell, akvarell, täckvitt, tusch och blyerts på papper 23 x 29 cm.