119
210493

Ivar Arosenius

(Sverige, 1878-1909)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
17 500 SEK
Ivar Arosenius
(Sverige, 1878-1909)

Haremsinteriör

Signerad och daterad med hjärtmonogram I.A. -03. Akvarell, guldfärg och tusch på papper 14 x 13 cm.