1231
240172

FICKUR, Breguet et fils, kvartsrepeter. 1800-talets andra hälft.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
19 500 SEK

18k guld. Diam. 61 mm.

Proveniens

Bengt Fredins samling.