Dekor i emaljfärger samt guld. Bestående av tekanna med lock, sockerskål med lock, smörterrin med lock och fat, mjölkkanna, 11 tekoppar med fat, 5 små assietter samt 9 större assietter. Tekannans höjd 15 cm.
Slitage. Små nagg. Sprickor. (29)
×
Logga in
Kunde inte logga in