230
217949

Hermann-David-Salomon Corrodi

(Italien, 1844-1905)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 100 - 7 850 EUR
6 390 - 8 210 USD
Klubbat pris
Hermann-David-Salomon Corrodi
(Italien, 1844-1905)

HERMANN-DAVID-SALOMON CORRODI, olja på duk, signerad H Corrodi, Roma.

Skogsglänta med rådjur. Duk 194 x 129 cm.

Ytslitage, smärre krackelyr och färgbortfall.