231
208008

Benjamin Williams Leader

(Storbritannien, 1831-1923)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 620 - 3 050 EUR
2 740 - 3 190 USD
Klubbat pris
Benjamin Williams Leader
(Storbritannien, 1831-1923)

BENJAMIN WILLIAM LEADER. Olja på duk. Sign B.W Leader o dat 1889, 1898.

"The Wetterhorn from above Rosenlami" 92 x 76 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Visst slitage längs kanterna efter ram.