Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
231
208008

Benjamin Williams Leader

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1831-1923)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Benjamin Williams Leader

"The Wetterhorn from above Rosenlami"

Signed B.W Leader and dated 1889-1898. Canvas 92 x 76 cm.

Krackelyr och ytsmuts. Visst slitage längs kanterna efter ram.