248
227540

SEMIANTIK HERIS. 341 x 272 cm.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 570 - 1 740 EUR
1 640 - 1 830 USD
Klubbat pris
23 000 SEK

Terrakottamelerad botten med stora palmett- och blommönster. mörkblå huvudbård med stor blomranka.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, ställvis påmålad, smärre lagningar. Långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna något avkortade.